Oturum Aç

Duyuru!    23 Mayıs 2014

Staj Başvurusunda bulunacak tüm öğrencilerin dikkatine !!

26 Mayıs 2014 tarihinden itibaren staj ile ilgili formlara https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. Kimlik ve Şifre ile girdiğiniz öğrenci sayfasından ulaşabilirsiniz.

Staj Başvuru ve Kabul Formu ( EK1-A) ile Genel Sağlık Sigortası durumunu gösteren belgenizi staj başlama tarihinden 20 gün önce bulunduğunuz  İldeki  A.Ö.F Bürosuna onaylatmak için elden teslim ediniz.

26 Mayıs 2014 Tarihinden  itibaren  Staj Bitiş Formları

( EK-3 ,EK-5,EK-6,EK-7) Staj Koordinatörlüğüne posta yolu ile gönderilmeyip bulunduğunuz  İldeki  A.Ö.F Bürosuna elden teslim edilmelidir.

DİKKAT:  Tüm formlar bilgisayar ortamında doldurulmuş olmalıdır. Öğrencinin kendi yazısı ile yazılmış formlar kabul edilmeyecektir.


Duyuru!    18 Mart 2014

Staj Muafiyeti Hakkında

Staj Muafiyeti hakkında detaylı bilgiye erişmek için bağlantıya tıklayınız.


STAJ

 

Sosyal ​​Hizmetler Önlisans Programında kayıtlı öğrencilerin staj yapmaları zorunludur. Öğrenciler stajlarını tek seferde yapmalıdırlar, bölerek farklı zaman dilimlerinde yapamazlar. Sosyal Hizmetler Önlisans Programına kayıtlı öğrencilerin zorunlu staj süreleri 24 işgünü’ dür. Bütün derslerini veren ancak staj yapmayan öğrenciler mezun olamazlar.Öğrenciler staj yapabilecekleri tesisleri kendileri bulmakla yükümlüdür. Sosyal Hizmetler Önlisans Programı 3. yarıyıla kayıt yaptıran öğrenciler, staj başvurusu yapabilirler. Staj yerleri, koşulları, vs. konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yayınlanan Sıkça Sorulan Sorular belgesini mutlaka okuyunuz.

​Duyuru: Sosyal Hizmetler Ön Lisans Programı öğrencilerinin staj evrakları güncellenmiş olup, sitemizde yer almıştır. Sitede yer alan yeni evraklar geçerli olup, eski evraklar işleme alınmayacaktır.
 

Stajı ONAYLANAN ve ONAYLANMAYAN öğrenci listeleri aşağıda tarih sırasına göre yayınlanmaktadır.
İstediğiniz belgeyi indirmek için belge ismine tıklayınız. 

Dikkat: Aşağıda liste başlıklarındaki tarihler staja başlama tarihiniz değil, onaylanan ve onaylanmayan öğrenci listelerinin yayınlandığı tarihtir. 


STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER-16 NİSAN
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-16 NİSAN
STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER - 22 NİSAN  ​​STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER-29 NİSAN
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-29 NİSAN
STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER-2 MAYIS
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-2 MAYIS
STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER-15 MAYIS
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-15MAYIS
​STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER - 16 MAYIS​ 
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-23 MAYIS​​
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-4 HAZİRAN
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-24HAZİRAN