Oturum Aç

Duyuru!    31Mart 2014

STAJ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK TÜM ĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Staj Otomasyon Sistemi yenileme süreciyle ilgili 01 Mayıs 2014 – 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında alt yapı çalışmaları yapılacaktır. Buna bağlı olarak  http://www.anadolu.edu.tr adresinde yer alan mevcut e-öğrenme portalındaki ilgili program web sayfası “staj linkinden” staj formları dökülemeyecektir. Bundan dolayı 01 Mayıs 2014 – 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için Staj Başvuru ve Kabul Belgesi (Ek-1 formu ) işleme alınmayacağından AÖF Staj Koordinatörlüğüne gönderilmemelidir.

Staj yapacak öğrenciler 15 Mayıs 2014 tarihinden sonra staj ile ilgili formlara https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden staj linkine tıklayarak ulaşabilir ve başvuru işlemini yapabilirler.

AÖF STAJ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Duyuru!    18 Mart 2014

Staj Muafiyeti Hakkında

Staj Muafiyeti hakkında detaylı bilgiye erişmek için bağlantıya tıklayınız.

Duyuru!    17 Mart 2014

Öğrencilerin Dikkatine!

Staj yapacak öğrencilerin Sigorta İşlemleriyle ilgili Staj Öncesi İzlemesi Gereken Aşamaları görüntülemek için bağlantıya tıklayınız.

Duyuru!   28 Kasım 2013

Staj Başvuru ve Kabul Formu (Ek-1) Yollayan Öğrencilerin Dikkatine!

Özel ve Kamu Hastaneleri ile Adalet Bakanlığına Bağlı; Cezaevleri, Islahevleri, Aile Mahkemeleri, Ceza Mahkemeleri ’ne staj başvurusunda bulunan öğrenciler; staj başvuru ve kabul formlarında bu kurumların mührü ve kurumda görev yapmakta olan sosyal çalışmacının ad soyad, unvan yazılı kaşe’si mutlak surette bulunmalıdır.  Aksi takdirde staj evraklarınız onaylanmamaktadır.

Duyuru! ​   11 Kasım 2013

İlan listeleri,  öğrencilerden gelen evraklar işleme alındıkça staja başladığı tarih ve ay sıralaması yapılmadan yayınlanmaktadır.

Bundan ötürü staj başvuru ve kabul belgesi yollayan öğrenciler, yayınlanan her listeyi kontrol etmelidir.

Duyuru

​(EK-3) öğrenci staj faaliyet formu doldurulurken; her satır staj başlama tarihi itibariyle staj yapılan her gün için  sırayla doldurulacaktır.


STAJ
 

Sosyal ​​Hizmetler Önlisans Programında kayıtlı öğrencilerin staj yapmaları zorunludur. Öğrenciler stajlarını tek seferde yapmalıdırlar, bölerek farklı zaman dilimlerinde yapamazlar. Sosyal Hizmetler Önlisans Programına kayıtlı öğrencilerin zorunlu staj süreleri 24 işgünü’ dür. Bütün derslerini veren ancak staj yapmayan öğrenciler mezun olamazlar.Öğrenciler staj yapabilecekleri tesisleri kendileri bulmakla yükümlüdür. Sosyal Hizmetler Önlisans Programı 3. yarıyıla kayıt yaptıran öğrenciler, staj başvurusu yapabilirler. Staj yerleri, koşulları, vs. konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yayınlanan Sıkça Sorulan Sorular belgesini mutlaka okuyunuz.

​Duyuru: Sosyal Hizmetler Ön Lisans Programı öğrencilerinin staj evrakları güncellenmiş olup, sitemizde yer almıştır. Sitede yer alan yeni evraklar geçerli olup, eski evraklar işleme alınmayacaktır.
 

​UYARI 1: Staj Başvuru ve Kabul Formu’nda (Ek-1 ), belirtilen staja başlama tarihini boş bırakan öğrencilerin staj belgeleri işleme alınmayacaktır. Bu öğrenciler sitede Stajı Onaylanmayan Öğrenciler Listesi’nde yer alacaktır.

  

​UYARI 2: Staj yerinizi belirlediğiniz kurumun, sizin için hazırladığı üst yazılar işleme alınmayacaktır. Staj Başvuru ve Kabul Formu (Ek-1)’ nu staj yapacağınız kuruma onaylatıp yollamanız gerekmektedir.​
Stajı onaylanan ve onaylanmayan öğrencilerin listeleri aşağıda ekli dosya olarak yayınlanmaktadır.Staj durumunuzu güncellenen bu listelerden takip edebilirsiniz.

  

Stajla ilgili belgeleri indirmek için belge isimlerine tıklayınız.

 

STAJ BAŞVURU VE KABUL FORMU EK-1
ÖĞRENCİ BELGESİ EK-2
STAJ FAALİYET FORMU EK-3​
STAJ AYRILIŞ FORMU EK-4
STAJ BİTİŞ FORMU EK-5
ÖĞRENCİ SATJ RAPORU EK-6​
STAJ YERİ DEĞERLENDİRME FORMU EK-7​
FAKÜLTE STAJ KOMİSYONU DEĞERLENDİRME FORMU EK-7​​A​

  

Stajı ONAYLANAN ve ONAYLANMAYAN öğrenci listeleri aşağıda tarih sırasına göre yayınlanmaktadır.
İstediğiniz belgeyi indirmek için belge ismine tıklayınız. 

Dikkat: Aşağıda liste başlıklarındaki tarihler staja başlama tarihiniz değil, onaylanan ve onaylanmayan öğrenci listelerinin yayınlandığı tarihtir. 

STAJI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER-16 NİSAN-Yeni!
STAJI ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER-16 NİSAN-Yeni!